Jessica Alves stále hledá toho pravého.

Jessica Alves stále hledá toho pravého. Profimedia.cz

Přeoperovaný Ken si vydělává jako sexy modelka. Fotkami v prádle si šetří na svatbu v kostele

Z Kena přeoperovaná Barbie Jessica Alves (39) utratila v přepočtu skoro třicet milionů korun za veškeré kosmetické a zkrášlovací procedury. Proměna v ženu a jistým způsobem i závislost na plastických operacích ji tak stála hotový majlant.

Ona sama je ale ve svém těle dokonale šťastná a jako žena se konečně cítí přirozeně. Samotná Alves prý horentní sumu na operace získala díky svým provokativním fotkám pro placené sociální sítě. Nyní už má prý dávno splaceno a vydělává si také jako žádaná modelka. Už několikrát propůjčila svou tvář nejrůznějším kampaním na spodní prádlo nebo kosmetiku.

Šípková Růženka v sexy prádélku. Z Kena přeoperovaná Barbie byla během růžového focení ve svém živlu

Naposledy se nechala zvěčnit v titěrném korzetu a podvazcích lahvově zelené barvy. Jessica o sobě nedávno dala vědět, že stále hledá toho pravého muže, se kterým by si moc přála založit rodinu. Sní také o pohádkové svatbě, na kterou už dokonce šetří, byť stále nenašla toho pravého.

Z Kena přeoperovaná Barbie vypadala kdysi jako plachý chlapec. Podívejte se na její tělo bez plastik

„Díky spolupráci s nejrůznějšími značkami a vystoupením v televizních show si vydělávám více než dobře, založila jsem si i spořící účet, kam odkládám peníze na svou vysněnou svatbu,“ řekla v rozhovoru pro MailOnline Jessica.

Z Kena přeoperovaná Barbie provokovala. V obepnutém leopardím overalu balila chlapy v nočním klubu

„Nyní jsem prošla kompletní změnou pohlaví, jako žena jsem uvedena i v rodném listě,“ dodala s tím, že se tak konečně cítí jako plnohodnotná žena. „Trvalo to hodně dlouho, než jsem se začala cítit dobře ve své kůži. Všechen čas a peníze vynaložené na operace, nemluvě o bolestivých procedurách, se ale konečně vyplatily,“ dodala spokojeně.

Pro Jessicu je ovšem těžké najít muže svých snů. „Mohu se klidně vdávat v kostele jako každá jiná žena, ale je velký problém najít muže, který mě bude milovat takovou, jaká jsem,“ míní.

Proměna v plastikovou Barbie ji nabila energií. Jessica Alves pózovala v sexy prádélku mezi růžemi

Zatím má prý ale smůlu. „Většina mužů, kteří se mnou chtějí chodit, tak jedině v případě, že svůj vztah budeme tajit, a to já nechci,“ má jasno Jessica. „Muž by na mě jako na svou ženu měl být pyšný a měl by mě milovat a respektovat,“ dodala.

Dostalo se jí drsného odmítnutí! Jessica Alves chtěla větší poprsí, ale u slavných chirurgů neuspěla

Jessica je nadšená, že se jí prozatím splnily téměř všechny její sny. „Nikdy jsem si před svou proměnou nemyslela, že ze mě bude modelka na plný úvazek. Jsem nyní jednou z nejznámějších trans žen na světě, která dosáhla řady svých snů, ale doufám, že si jednou splním svůj největší sen ze všech a najdu svou lásku,“ uzavřela Jessica. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků