Dům se začal prodávat krátce před Halloweenem a jeho cena je 1,5 milionu dolarů.

Dům se začal prodávat krátce před Halloweenem a jeho cena je 1,5 milionu dolarů. Profimedia.cz

Chcete žít v domě ze seriálu Stranger Things se sedmi ložnicemi a sedmi koupelnami? Je levnější než dům v Praze!

Pokud patříte mezi fanoušky seriálu Stranger Things, zbystřete. Nyní máte totiž možnost vlastnit ikonický dům z tohoto seriálového hitu, a to za cenu, která je sice více než trojnásobně vyšší než před třemi lety, ale přesto vyjde levněji než většina podobně velkých nemovitostí v naší metropoli. Aby vám ikonický Creel House, kde se nachází mimo jiné sedm ložnic a sedm koupelen, říkal pane, museli byste si připravit 1,5 milionu dolarů, tedy 37 milionů korun.

V roce 2019 stál sice dům pouhých 350 tisíc dolarů, ale současní majitelé provedli dramatické úpravy a obnovili jej po vzoru jeho původní vznešenosti a historie. Nemovitost byla totiž postavena v roce 1882 plukovníkem Hamiltonem Yanceym a tehdy nesla název Claremont House.

Hit, který vydala před 37 lety, teď zpěvačce vydělává balíky peněz: Může za to populární seriál, co trhá rekordy

Nemovitost o rozloze 557 metrů čtverečních, která se dostala na realitní trh symbolicky krátce před oslavami Halloweenu, se nachází v americké Georgii. Pro natáčení do čtvrté série seriálu prošel dramatickou proměnou, ale fanoušci jistě poznají spoustu pokojů – například majestátní jídelnu, přilehlý salonek nebo obývací pokoj, jak uvedl realitní makléř Jeb Arp, který má prodej na starost. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků