Veronika Žilková je zamilovaná jako puberťačka. Super.cz

Veronika Žilková si novou lásku s muzikantem užívá jako puberťačka: Čeká ji ale další soud se Stropnickým

Herečka Veronika Žilková (61) vedle nového partnera Josefa Holomáče září jako sluníčko. A dokonce jí splnil její dívčí sen. "Každá holka si přeje, aby jí kluk zahrál na kytaru a zazpíval. Ten můj sice říkal, že už hrát nebude, ale kvůli mně si koupil novou basovou kytaru a na mé narozeniny mi s ex Argemou na Moravě zahrál jen pro mě čtyři písničky. Bylo to krásné," rozplývala se Veronika.

S partnerem často vyráží i na společenské akce. Kromě premiéry filmu Spolu nebo narozeninového koncertu Pavla Vítka (60) ji doprovodil také na křest nové desky Milana Peroutky (33). "Znal už jeho tatínka a v Malostranské besedě, kde křest proběhl, taky s Argemou hráli. Takže když jsem hledala vchod do zákulisí, tak mi ho musel ukázat," smála se Žilková.

OBRAZEM: Obří narozeninový koncert Pavla Vítka (60): Desítky hostů, spousta převleků a krvavý pád zpěváka!

Ta přišla Milana jako kmotřička podpořit, protože se znají už dlouho. "Hráli jsme spolu už v Popelce, kde byl princem a já zlou macechou. A tím princem je pořád. Teď jsme spolu zkoušeli muzikál Okno mé lásky, kde hraje sprejera a kluka z ulice, ovšem pořád se tam vznášel jako princ. Jako herecká koučka jsem mu koupila martensky, aby se trochu uzemnil," vyprávěla herečka.

Už zase žije: Veronika Žilková má nového muže. Randí s basákem a zakládajícím členem kapely Argema

Aktuálně je herečka pracovně v jednom kole. Kromě zkoušení zmíněného muzikálu natáčí také nový film. K tomu má před sebou další soud s Martinem Stropnickým (66). O rozvod se ale zatím nejedná. "10. listopadu proběhne další stání ohledně péče o Kordulku," upřesnila Žilková. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků