Kontroverzní páreček pokračuje ve své kostýmové krasojízdě...

Kontroverzní páreček pokračuje ve své kostýmové krasojízdě... Profimedia.cz

Šňupání prášku z ňader byla jen předehra: Megan Fox se snoubencem čelí drsné kritice za kněze a sado-maso věřící

Megan Fox (36) a její snoubenec Machine Gun Kelly (32) se rozhodli pokračovat ve své proslulé kostýmové krasojízdě a Halloween je k tomu pochopitelně jako stvořený.

Zatímco za svůj první páteční kostým, jímž bylo přestrojení za Pamelu Anderson a Tommyho Leea, sklidili díky neuvěřitelné podobě vesměs chválu, tím nedělním zvedli ze židlí nejen křesťany, ale i mnohé ateisty.

Rapper se přestrojil za kněze a jeho milá za jeho ‚věřící ovečku‘, ovšem v sado-maso podobě. Na Instagram pak sehráli ještě divadélko, kdy Megan oděná do latexového bondage kompletu klečí submisivně na kolenou a na vyplazený jazyk jí Machine Gun Kelly pokládá „hostii“.

Megan Fox a Machine Gun Kelly šokovali v kostýmu za Pam a Tommyho. Rapper herečce šňupal prášek z prsou

Není divu, že se poněkud nevhodná show neobešla bez odezvy. Lidé neskrývají pohoršení, a to včetně ateistů.

„Nejsem katolík, ale tohle je tak špatně a tolika způsoby zesměšňující pro toto náboženství. Úcta si vyžaduje úctu a tímhle jste lidi ztratili tu moji. Respektujte Bibli!!!" Tak zněl jeden z rozhořčených komentářů a další se nesly v podobném duchu: „Všimli jste si, že křesťanství je jediné náboženství, které je běžně zesměšňováno a lidem to připadá vtipné? Hmm…“

„Nepřijatelné. Nikdo by se nikdy neměl vysmívat náboženství někoho jiného,“ zněl další názor doprovázen nechápavým: „Co to s vámi sakra je, lidi?“

Cože, já mám děti? Megan Fox si kritiku svých mateřských schopností nenechala líbit

Na to, že se Megan v roce 2009 v rozhovoru s Jimmym Kimmelem nechala slyšet, že byla deprimovaná kvůli skutečnosti, že byla v mládí sexualizována, nedoceněná za své herecké schopnosti a stavěna do role sex-symbolu, se zdá být její současné chování a vystupování přinejmenším zarážející. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků