Miloš Zeman vyznamenal Ivanu Trump. Medaili převzali Ivanka Trump a její bratr Donald jr. Super.cz

Ivanka Trump na Hradě: Dcera zesnulé Ivany Trump dorazila s manželem i bratrem. Od Zemana dostali výjimku!

Dcera tragicky zesnulé Ivany Trump (✝73) Ivanka v pátek dorazila do České republiky. Na Pražském hradě převzala z rukou prezidenta Miloše Zemana medaili Za zásluhy I. stupně in memoriam, podnikatelku, modelku a lyžařku Zeman vyznamenal za zásluhy o stát.

Do Vladislavského sálu, kde předávání státních vyznamenání při příležitosti státního svátku Dne vzniku samostatného československého státu proběhlo, Ivanka dorazila krátce před osmou hodinou večerní.

Parte zesnulé Ivany Trumpové uniklo na veřejnost. Zobrazuje podnikatelku během aktivity, ve které velmi vynikala

Do rodné země své matky přiletěla v pátek ráno i s manželem Jaredem Kushnerem a bratrem Donaldem Trumpem jr. Oba ji na Hrad doprovodili.

„Chtěl bych poděkovat Ivance a Donaldu Trumpovým, že spolu s panem Kushnerem navštívili při této příležitosti Prahu. A učinil jsem poprvé a naposled jedinou výjimku, kdy cenu nepřebírá jeden člověk, ale obě děti Ivany Trumpové (mladší syn Eric Trump do Česka nedorazil - pozn.),“ uvedl Zeman ve svém úvodním proslovu.

Poslední rozloučení s Ivanou Trumpovou: Dorazil bývalý prezident USA Donald Trump s manželkou

Exmanželka bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa zemřela 14. července po pádu ze schodů ve svém domě. Poslední rozloučení se konalo 20. července v New Yorku.

Místem posledního odpočinku se stal rodinný hřbitov v Bedminsteru v New Jersey, který se nachází na pozemku Trump National Golf Club, privátního golfového klubu, který spravuje The Trump Organization. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků