Karlos a Lela Vémolovi

Karlos a Lela Vémolovi Herminapress

Terminátor a princezna: Karlos a Lela vyrazili po skandálu na party, bijec si rýpnul do „bláznivé paní“

Karlos (37) a Lela (33) Vémolovi se poprvé po skandálu s údajnou nevěrou objevili ve společnosti. V halloweenských kostýmech vyrazili na party do pražského baru. Karlos šel za Terminátora, Lela za princeznu. „Je za nejkrásnější princeznu, s tím neměla žádný problém,“ okomentoval kostým manželky MMA zápasník.

Jeho jméno je v posledních dnech skloňované v souvislosti s mladou pornoherečkou Rikou Fane, s níž měl mít ještě před svatbou s Lelou i po ní románek. Zatímco dívka na potvrzení svých slov zveřejnila společnou komunikaci, Karlos tvrdí, že ji nezná.

První slova zklamané Lely! Manželka Vémoly se vyjádřila k poměru Karlose s mladinkou Rikou

Vzájemně si skrze sociální sítě vyměnili několik drsných vzkazů, Karlos Riku nazval „prostitutkou“ nebo „feťačkou“, ona jeho „dnem společnosti“. V záběrech ze zmíněné halloweenské party ji pak už mírněji nazval „bláznivou paní“ a celou kauzu za zveličenou.

K situaci se vyjádřila také Lela, která nejdřív mluvila o „pseudokauze“, po několika dnech pak uvedla, že se situace dotýká jí, jejích dětí i celé rodiny, kterou miluje. V pozadí se dle svých slov drží právě kvůli svým nejbližším. 

Super.cz


Časová osa článků