Mike Tindall

Mike Tindall Profimedia.cz

Člen britské královské rodiny se upsal reality show. Za účast v soutěži dostane balík!

Vůbec prvním členem britské královské rodiny, který se objeví v reality show (I'm A Celebrity... Get Me Out Of Here!) bude Mike Tindall, manžel Zary Tindall, vnučky zesnulé královny Alžběty II. a sestřenice nástupníka trůnu prince Williama.

Natáčet se bude v Austrálii, kam už Tindall odcestoval. A za účast si podle zahraničních médií nechal slušně zaplatit. Přijít si má až na 600 tisíc liber, tedy přes 17 milionů Kč!

Zamilovanost z nich pořád čiší: Fanoušci královské rodiny nemohou rozdýchat pohled, který Kate věnovala Williamovi

Skutečná hodnota v účasti v reality show však podle odborníka spočívá v tom, že člověku otevře další dveře a zvýší nebo upevní status celebrity. „V této řadě budou zraky všech spočívat na Mikeovi. A mohou tak být dva králové v rodině - ten na trůnu a ten v džungli (pořad se natáčí v australské džungli - pozn.),“ míní.

Otázku, zda žádal o svolení královské rodiny, než smlouvu podepsal, nechal Tindall bez odpovědi. „Tohle vám nemusím říkat,“ odvětil na dotaz deníku The Mirror. Podle The Times Firmu o povolení nežádal.

Královna Alžběta II. má další pravnouče. Nestihli jsme to do nemocnice, syn se narodil v koupelně, popsal otec

Nejhorší pro Tindalla dle jeho vlastních slov bude odloučení od rodiny. S manželkou Zarou, dcerou princezny Anny, vychovávají tři děti. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků