Dominika Myslivcová

Dominika Myslivcová Foto: se svolením D. Myslivcové

Do skandálu nevěrného Vémoly se vložila Dominika Myslivcová! Drsně zkritizovala Karlose i jeho milenku

Dominika Myslivcová (28) se vyjádřila ke skandálu Karlose Vémoly (37), který měl mít údajně několik měsíců poměr s pornoherečkou Rikou Fane (18). Dívka kromě jiného zveřejnila i osobní konverzaci s Karlosem.

Dominika uvedla, že i když se jí kauza netýká, nemůže to přejít bez povšimnutí. Veřejně proto vyjádřila podporu Lele Vémole (33), se kterou nejsou v žádném blízkém vztahu.

Mladinká Rika (18) zveřejnila další zprávy s Vémolou. Karlos ji označil za feťačku a prostitutku, kterou nezná

"To, že je Vémola prase, co ho nedokáže držet v kalhotách, vědí asi všichni. Určitě i sama Lela ví, co doma má. Ale řešit to takhle veřejně? Dávat rozhovory na všechny strany? Usmívat se do kamer jako nějaká frajerka, protože spala s chlapem, co měl měsíc zpět svatbu a má doma dvě krásné děti? Zákeřně ukazovat důkazy? To jí jako máme všichni zatleskat? Nebo k čemu tohle divadlo?" ptá se mladé Riky Myslivcová.

Ani dál si nebrala servítky, dle svých slov nechápe, že v sobě Rika nemá "trošku nějaké ženské solidarity". "Normálně je mi z ní zle. Zase se ukázalo, jak dokážou být některé ženy svině, protože chlap by tohle nikdy neudělal. Nikomu nic zlého nepřeju, ale karma je zdarma a doufám, že se jednou ocitne ve stejné situaci a pochopí...," vzkázala Myslivcová.

Ze SuperStar do filmů pro dospělé. Kdo je Rika Fane, která teď zatápí Vémolovi?

Dominika prý není fanynkou Lely, takové veřejně zostuzení si ale podle ní matka dvou dětí nezaslouží. "Abych to uzavřela: snad se slečně usíná dobře s pocitem, že někomu cíleně způsobuje bolest. Hnus," dodala Myslivcová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků