Michaela Tomešová podprsenku nosit nemusí Super.cz

Šaty s obřím výstřihem jí visely ve skříni roky: Manžel má větší prsa než já, vysvětluje Míša Tomešová, proč nenosí podprsenku

V pohádce Princ Mamánek si sice velkou roli nezahrála, ale splnil se jí dávný sen. Michaela Tomešová (31) si konečně zahrála princeznu, konkrétně Růženku. Na plátně ji ovšem uvidíme jen několik desítek sekund.

"Vlastně jsem byla překvapená, že mě pozvali na premiéru, jaký to byl štěk. Ale zase jsem si užila natáčení pod vodou. Byla to krásná procachtaná noc, kdy jsme si s Páťou Pagáčovou aspoň odpočinuly od dětí a viděly se. Navíc se ženám v našem věku moc nepoštěstí zahrát si princezny, " smála se Míša.

Po třicítce hraje svůdnice a užívá si je: Takhle Míša Tomešová vypadá po pětihodinové zkoušce

Krásnou róbu, v níž pod vodou natáčela, na premiéru Míša vyměnila za sexy model. Pod černé šaty s hlubokým dekoltem si logicky nemohla obléknout podprsenku. Prý ji ale ani nepotřebuje. "I můj muž má větší prsa než já, ostatně podprsenku nosí ve svém představení Hedwig. Nicméně tyhle šaty jsou dvanáct let staré, jen jsem si je upravila a doplnila páskem," upřesnila herečka a v našem videu vysvětlila, co se šaty po domácku provedla. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků