Milan Peroutka

Milan Peroutka Foto: archiv Perutě

Tentokrát se držel celkem při zemi: Milan Peroutka při focení odhalil vyrýsované břicho a hruď

Poslední měsíce Milan Peroutka (32) příliš volného času nemá. Úspěšně nazkoušel muzikál z hitů Hany Zagorové a premiéra představení z písní skupiny Olympic ho čeká. Vedle toho stihnul zpěvák se svou kapelou Perutě připravit druhé studiové album. A na jedno odpoledne si střihnul roli modela.

Slavnostnímu křtu desky Abrakadabra předcházelo také focení, při kterém se zpěvák tentokrát držel poměrně při zemi. Přestože se v už minulosti pustil do pózování před objektivem bez svršků, nyní dal na odiv jen něco. Přestože má zpěvák a herec stále nabitý program, čas na fitness si i tak najde. „Pro mě je nejnáročnější se dostat do posilovny. Když už tam jsem, tak si poradím. Nemám trenéra, někdy cvičím s kamarády. Ale nevadí mi cvičit sám,“ svěřil se Milan, který se při tvorbě nového alba spojil se špičkami mezi hudebními producenty.

Nedávno musel Milan Peroutka řešit problém s vandaly: Popsal, co se stalo

Největším highlightem desky je píseň „Můj svět“, která byla vytvořena ve spolupráci s legendární slovenskou kapelou No Name. „Jednoduše jsem se zamyslel nad jmény, se kterými bych se chtěl umělecky spojit a ke kterým jsem cítil nějaké sympatie. Osmělil jsem se a zhodnotil, že horší reakce než obyčejné ‚ne‘ přijít nemůže. A tak se stalo, že jsem klavíristovi Zolimu Šallaiovi poslal několik textů. On se pár dní nato ocitnul u velkého křídla u nás v obýváku a předehrál mi první melodickou linku,” vzpomínal frontman kapely Perutě na vznik songu „Můj svět“, který je pro kapelu nejen potenciálním hitem, ale i jedním z profesních vrcholů. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků