Tom Hiddleston a Zawe Ashton se prý v tichosti stali rodiči...

Tom Hiddleston a Zawe Ashton se prý v tichosti stali rodiči... Profimedia.cz

Gratulujeme! Tomu Hiddlestonovi z Avengers a jeho snoubence se prý narodilo první dítko

Herci Tom Hiddleston (41) a Zawe Ashton (38) jsou velcí tajnůstkáři, ale podle amerického US Weekly už tvoří rodinu. Hvězda seriálů Čerstvé maso, Nenevěra či Příběh služebnice údajně v tichosti porodila jejich prvního společného potomka. Dvojice oznámila očekávání přírůstku v červnu, o tři měsíce dříve se zasnoubili.

„Tom a Zawe se zamilovali do své nové role rodičů a jsou plní radosti," prozradil magazínu nejmenovaný zdroj, podle nějž se sice nyní moc nevyspí, ale jsou z rodičovství nadšeni.

Ve vztahu jsou už dva roky, ale doteď ho nepotvrdili: Antihrdina z marvelovek konečně vyvedl krásnou partnerku

Dohromady se herečtí kolegové dali v roce 2019, kdy se společně objevili ve hře Betrayal. Vztah se ale dlouho snažili držet pod pokličkou, a to zřejmě i kvůli hercovým zkušenostem z minulosti, kdy byl jeho předešlý vztah se zpěvačkou Taylor Swift v centru pozornosti médií.

Veřejně se tak poprvé začalo mluvit o jejich lásce loni v září, kdy spolu vyrazili na dovolenou na Ibizu a následně se společně poprvé objevili na červeném koberci během předávání cen Tony v New Yorku.

Fanoušci ji milují, ale v lásce se jí nedaří: Taylor Swift má za sebou druhý letošní rozchod

Podle dostupných informací společně žijí v Atlantě, kde nejsou tolik pod drobnohledem fotografů a užívají si většího klidu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků