Gisele Bündchen a Tom Brady jsou už možná minulostí.

Gisele Bündchen a Tom Brady jsou už možná minulostí. Profimedia.cz

Konec manželství Gisele Bündchen a Toma Bradyho po třinácti letech? Topmodelka si prý najala rozvodového právníka

Jedno z dosud nejstabilnějších slavných manželství je zřejmě v troskách. Topmodelka Gisele Bündchen (42) si měla najmout známého rozvodového právníka Toma Sassera, píše Page Six, a očekává se, že přijde na řadu žádost o rozvod.

Krizi údajně odstartovalo Tomovo rozhodnutí vrátit se ‚do práce‘. Letos totiž oznámil nejdřív konec kariéry a odchod do sportovního důchodu, ale po pár týdnech si to rozmyslel a ohlásit opět velkolepý návrat ke svému týmu Tampa Bay Buccaneers.

Budou tyhle sexy křivky zase k mání? 13 let trvající manželství supermodelky Gisele Bündchen prý zažívá krizi

Právě to bylo prý pro Gisele, která podle svých slov kariéře svého muže obětovala z velké části tu svou, poslední kapkou. Brazilská kráska si zkrátka přála, aby její vytížený manžel konečně trávil více času s rodinou. Brady, který má ještě z předešlého vztahu s Bridget Moynahan patnáctiletého syna Jacka, ovšem učinil pravý opak.

Držet krok s manželkou, co má snad to nejlepší tělo na světě, je pěkná fuška. Tom Brady ale dělá, co může!

Pár je nyní údajně v odloučení a Gisele se snaží trávit maximum volných chvil s jejich devítiletou dcerou Vivian a dvanáctiletým synem Benjaminem. V sobotu s nimi například vyrazila do Miami koupit pořádnou dýni, bez níž se žádná americká oslava Halloweenu neobejde. Modelka podle očekávání neměla na ruce snubní prsten. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků