Takhle se Megan Fox a Machine Gun Kelly vymódili.

Takhle se Megan Fox a Machine Gun Kelly vymódili. Profimedia.cz

Ty byste rozhodně nepřehlédli: Megan Fox s napěchovaným dekoltem a rozparkem, její snoubenec v latexu

Kamkoliv přijdou, rozhodně mají za cíl zaujmout. A to se jim daří. Ani tentokrát se toho Megan Fox (36) a Machine Gun Kelly (32) nebáli. Herečka vyrazila se snoubencem na akci Time100 Next Gala v New Yorku, a ačkoliv okouzlila plným dekoltem ve zlaté róbě se svůdným rozparkem, byl to tentokrát spíš rapper, za kým se hlavy otáčely.

Ten se oblékl do latexových kalhot a svršku, který odhaloval jeho potetované tělo. Outfit doplnil pidi culíčkem na temeni hlavy a vypadal, jako by mířil spíš na fetiš exhibici než na slavnostní gala.

Megan Fox opět rozvířila spekulace o zvětšeném poprsí: V sexy tílku vystavila napěchovaný dekolt

Megan v poslední týdnech budí pozornost hlavně svým bujným poprsím, které si nechala podle všímavých fanoušků zvětšit. Hrudník má opravdu plnější, jen co je pravda, ale o případné plastice zatím zarytě mlčí.

Hvězdný pár randí od roku 2020 a letos v lednu se zasnoubil. Krátce nato Fox dovršila rozvod s hercem Brianem Austinem Greenem, s nímž má tři syny. Kdy se ovšem rozezní svatební zvony, dvojice zatím neprozradila. Rapper je také otcem, s expartnerkou Emmou Cannon vychovává třináctiletou dceru Casie. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků