Sian Hamshaw diváci kritizovali, že v reality show pořád jen kouří. Dnes na tom vydělává neskutečný balík.

Sian Hamshaw diváci kritizovali, že v reality show pořád jen kouří. Dnes na tom vydělává neskutečný balík. Profimedia.cz

Cože? Účastnice reality show si prodejem nedopalků přišla na více než 4 miliony za 12 dní!

Ze svého největšího zlozvyku se anglická televizní celebrita Sian Hamshaw rozhodla udělat byznys. Devětadvacetiletá modelka, která proslula v roce 2018 svou účastí v britské verzi reality show Big Brother, nedokázala přestat s kouřením navzdory zdravotním rizikům, která jsou s ním spojená. Momentálně to nemá v plánu už vůbec. Kouření, za které ji kritizovali i televizní diváci, totiž proměnila v živnost.

Sian začala kouřit cigarety ve velkém už v šestnácti letech, ale nikdy si neuvědomila, že by na této neřesti mohla jakkoli profitovat. Během její účasti v televizi jí kouření spíš uškodilo, diváci si všímali, že má téměř pořád u pusy cigaretu a hojně to řešili v mnohých diskuzích.

Platili byste za takovou podívanou? Žena se přestala holit a vydělává na tom tisíce dolarů měsíčně

Modelka si ale nakonec na svém ‚poznávacím znamení‘ vybudovala kariéru. Natáčí sexy videa, na nichž kouří, a následně i prodává nedopalky. Ač se to zdá k nevíře, prý během dvanácti dnů vydělala i 150 tisíc liber (4 245 000 korun). Běžně si pak prý přijde na dva tisíce liber denně (56 600 korun).

Navzdory dlouhodobým dopadům na své zdraví tak Hamshaw odmítá se svým zlozvykem přestat a dál se hodlá živit jako fetiš modelka. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků