Natálie Grossová se s youtuberem Kajumim objímá a drží za ruce, ale přítelem ho nenazývá Super.cz

Zatímco on mluví o vztahu, ona o přátelství: Natálie Grossová v objetí influencera Kajumiho

Za posledních několik týdnů nebyla snad společenská událost, kde by se Natálie Grossová (20) neobjevila bez doprovodu. Ten jí pravidelně dělá influencer a účastník reality show Like House Adam Kajumi. Na objetí před objektivy fotoaparátů došlo i tentokrát.

A zatímco mladý youtuber mluví o vztahu, který je na začátku. Mladá zpěvačka zatím vše nazývá přátelstvím. „Doprovází mě, je to skvělý kamarád, vídáme se teď strašně často a je to super parťák na takové akce,“ svěřila se Super.cz Natálka na tiskové konferenci nového seriálu Spolu sami. Po nedávném rozchodu se do ničeho vážného prý nepouští.

Influencer, po jehož boku září Natálka Grossová, se přiznal k nevěře! Stydím se za to, řekl

„Nedávno jsem se rozešla s přítelem a do vážného vztahu se teď nechci hrnout, ale je hrozně fajn,“ dodala herečka a zpěvačka, která si před kamerou střihla poněkud intimní scény.

„Byla to pro mě obrovská příležitost a seriál, ve kterém bych se mohla herecky ukázat,“ popsala Natálie Grossová, která se vedle natáčení věnuje divadlu. „Teď jsem denně v divadle, zkoušíme muzikál Okno mé lásky, to je pro mě také výzva, protože hraji sprejerku, která má zkušenosti s drogami. Jsem teď pořád na jevišti, 3. listopadu máme premiéru, a pak už to bude volnější,“ dodala. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků