Linda Thompson měla ve svém životě mnoho slavných mužů, Elvis byl ale prý láskou jejího života.

Linda Thompson měla ve svém životě mnoho slavných mužů, Elvis byl ale prý láskou jejího života. Profimedia.cz

Jak líbal legendární Elvis? Bývalá Miss, která s ním přišla o panenství, použila vtipné přirovnání

Dnes dvaasedmdesátiletá americká herečka, skladatelka a bývalá královna krásy Linda Thompson měla tu čest několik let strávit po boku zřejmě nejžádanějšího muže své doby Elvise Presleyho (✝42). Thompson nyní prozradila, jak legendární zpěvák, který učinil z rock and rollu fenomén, vlastně líbal.

Se svou první láskou, kterým byl právě Elvis, dokonce přišla o panenství a vzpomínka na jeho polibek prý zůstává živá i dlouhých 45 let po jeho smrti. Líbání s Elvisem bylo totiž prý jako když „ponoříte své rty do dvou měkkých sladkých marshmallow“.

Ta podoba, jako by Elvis ožil! Fanoušci šílí z proměny slavného herce v krále rock and rollu

Hudební legenda strávila s Lindou téměř pět let, ale ona toužila po dětech a "normálnějším" životě bez emocí, které byly u Elvise jako na houpačce, a bez jeho excesů a závislostí.

Po rozchodu s Presleym Linda zakotvila u dalšího slavného muže, jemuž se přezdívalo Mr. America. Šlo o olympijského desetibojaře Bruce Jennera, otce slavných sester Kylie a Kendall Jenner, který před sedmi lety změnil pohlaví a stal se Caitlyn Jenner. Vzali se v roce 1981 a měli spolu dva syny Brandona a Brodyho. Po pěti letech se však jejich cesty rozešly.

Poslední jídla slavných: Co si dali před smrtí Marilyn, Elvis, Michael nebo princezna Diana?

Jejím třetím osudovým mužem a druhým manželem se stal kanadský hudební producent David Foster, s nímž strávila čtrnáct let. Ten je v současnosti ženatý s herečkou a zpěvačkou Katharine McPhee a oba jsou blízkými přáteli prince Harryho a jeho ženy Meghan.

S poměrně obsáhlým seznamem bývalých partnerů ale Linda přiznává, že právě Elvis byl láskou jejího života. Ten přestože zemřel již v roce 1977, je stále nejprodávanějším interpretem na planetě. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků