Princess Andre jako by z oka vypadla své mamince Katie Price...

Princess Andre jako by z oka vypadla své mamince Katie Price... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Ta podoba! Dcera (15) silikonové Katie Price je kopií maminky z dob, než si začala žehlit své krásné kudrny

Na letošním udílení cen Pride of Britain se to hemžilo slavnými jmény, ale jednou z největších hvězd červeného koberce se stala půvabná dospívající dcera zpěváka Petera Andreho (49) a modelky Katie Price (44). A právě mamince jako by patnáctiletá Princess Andre z oka vypadla. Podobu samozřejmě nehledejte s její současnou vizáží po nespočtu chirurgických úprav, ale v dobách, kdy byla Katie rovněž teenagerkou.

Velké modré oči, široký úsměv, štíhlá postava, a především kudrnatá hříva, to vše maminku a její dceru spojuje. Dnes by na snímcích z roku 1995 tehdy sedmnáctiletou Katie asi poznal málokdo, z její původní podoby toho už příliš nezbylo, ale není pochyb, že Princess geny své maminky nezapře.

Dcera Katie Price a zpěváka Petera Andreho slaví 15: Vypadá jako ztělesněná Barbie

Na pondělní akci v Londýně dorazila Princess ve třpytivých dlouhých šatech v doprovodu svého o dva roky staršího bratra Juniora a slavného tatínka, jenž se vedle dvou ze svých celkem čtyř potomků dmul pýchou.

Při pohledu na půvaby okaté dívky není pochyb, že je další modelingovou nadějí z řad dětí známých rodičů. Pózování má díky mamince, která ji fotí často a ráda, už také dávno v malíku.

Bývala sexsymbolem. Takhle modelka vypadá po 13. plastice prsou a s několikrát přešitým obličejem

Kariéru už mladá kráska slušně rozjíždí i na sociálních sítích, na Instagramu má 555 tisíc sledujících i přes to, že není zrovna nejaktivnější, a na TikToku téměř 382 tisíc. Nechme se tedy překvapit, kam se její kroky budou ubírat dál a zda se jí podaří prorazit ve světě šoubyznysu podobně jako jejím rodičům... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků