Martin Čermák

Martin Čermák TV Nova

Zásnuby moderátora Televizních novin: Pugét 101 růží, luxusní prsten, rodiče a zástup turistů!

Moderátor Televizních novin Martin Čermák se o víkendu zasnoubil. S pugétem 101 rudých růží a luxusním zásnubním prstenem poklekl před svou partnerkou, hudebnicí Simonou Šteruskou. „Řekla ano,“ raduje se Čermák.

Zásnuby proběhly na vyhlídce u pražského Strahova, překvapení Martinovi pomáhali zrealizovat rodiče a nečekaně i skupina turistů.

Zásnuby a za dva týdny rozchod: Vítězka světové soutěže krásy je už půl roku single

„Naplánoval jsem to tak, že přítelkyně šla s rodinou na vyhlídku u pražského Strahova v domnění, že tam proběhne rodinné focení. Já jsem byl pryč a na pár fotek jsem měl dojít až později,“ řekl moderátor webu TN.cz.

Když pak rodina se Simonou na vyhlídku dorazila, Martin už tam čekal. „Asi dvě minuty před tím, než Simonka dorazila, přišlo na tu vyhlídku asi 15 lidí, sedli si a začali rozbalovat svačiny. Tak jsem je poprosil, aby nám dopřáli potřebné soukromí. A oni naštěstí, když mě viděli s kyticí růží, tak pochopili a poodešli,“ doplnil s úsměvem.

Alena Šeredová se těší na další svatbu. Jaká byla reakce její rodiny na zásnuby s italským miliardářem?

Na svatbu pár nespěchá, termín zatím neřeší. „Tomu, kdy bude svatba, necháváme volný průběh podle možností a okolností,“ dodal Čermák. 

Super.cz


Časová osa článků