Olga svým činem všechny šokovala.

Olga svým činem všechny šokovala. Foto: Facebook

Indián Honza a rodina promluvili o smutném osudu mrtvé soutěžící Olí z Farmáře

Sympatická Olga Řebíčková, kterou policie včera našla mrtvou v jejím autě u rybníka v Komořanech na Mostecku, měla víc problémů, než vůbec kdo tušil. Zřejmě kvůli nim si blonďatá účastnice reality show Farmář hledá ženu sáhla na život a nechala po sobě zdrcenou rodinu včetně dvou synů.

Krátce před odchodem z domu Olga oslavila narozeniny svého staršího syna a pak odešla a už se nevrátila. „Napsala dopis o tom, že se loučí se všema, že jde za Petruškou. To byla její mrtvá kamarádka. Napsala, že ji máme dát k ní a nemáme se o ni bát, že je s ní. To je všechno, co tam bylo,“ řekla se slzami v očích Olinina sestra Krimi zprávám.

Rodina věděla, že má Olí nějaké trable, nikdo ale netušil, jak moc velké. I když všechno nasvědčovalo tomu, že se Olga domů už nevrátí, nevzdávali se naděje a na sociální síť pro ni umístili vzkaz. „Olinko, neblázni. Je tady Davídek, je tady táta a čekáme tady na tebe. Tohle ti za to nestojí, my tě máme všichni rádi a nejseš na tom světě sama. Život máš před sebou, máš tady krásný kluky. Život sis nedala ty, tak si ho prosím tě neber a vrať se k nám,“ plakala její sestra, když opakovala znění zprávy.

Na Olgu zavzpomínal taky Jan Pokorný, o jehož srdce v soutěži bojovala. „Vím, že měla obrovské problémy se svým bývalým, nevím, jestli manželem nebo partnerem. Snad tam probíhalo i nějaké fyzické násilí. Je to hrozný,“ řekl Pokorný. 

Super.cz


Časová osa článků