Elizabeth Debicki natáčí ve Španělsku seriál Koruna.

Elizabeth Debicki natáčí ve Španělsku seriál Koruna. Profimedia.cz

Finální hodiny lady Di v seriálu: Nechutné, říká kamarádka. Z podoby herečky s princeznou mrazí

Ve Španělsku pokračuje natáčení šesté série mimořádně úspěšného seriálu Koruna, konkrétně scény posledních hodin princezny Diany. Emmu Corrin v roli vystřídala Elizabeth Debicki a před maskéry a kostyméry je opět nutno smeknout. Z podoby se zesnulou lady Di, i vzhledem ke kontextu, mrazí.

Herečku fotografové zachytili v Barceloně v šedém kostýmku a černém tričku, což je model, který na sobě měla princezna z Walesu v době tragické nehody v pařížském tunelu. Princeznina partnera Dodiho Al-Fayeda hraje Khalid Abdalla.

Příběh, který zní až příliš šíleně, než aby to byla pravda. Představitelce princezny Diany snad byla role předurčená

Zatímco fanoušci se nových dílů nemohou dočkat, aktuálně natáčená série má i odpůrce. Přítelkyně lady Di Simone Simmons označila natáčení scén předcházejících úmrtí princezny za „sadistické a podlé“. „Je to naprosté dno. Lidé za pochodu přepisují historii, z toho mám vztek,“ uvedla pro The Sun Simmons, jež seriál označila za nechutný a nemocný.

Scénář podle ní velmi zasáhne prince Williama a Harryho. „Donutí je to znovu prožít bolest, agonii a trápení, kterým si prošli po smrti své matky,“ míní Simmons. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků