Michaela Dolinová Super.cz

Bývalá rosnička Míša Dolinová se vyjádřila k moderátorkám počasí: Jsou neosobité a příliš učesané

Herečka a moderátorka Michaela Dolinová (58) je bezesporu dáma, kterou si vždy budeme pamatovat ve spojitosti s počasím na TV Nova. Co ale sympatická bruneta říká na dnešní moderátorky, které tuto štafetu převzaly?

Tak trochu podivín, který se vymykal. Michaela Dolinová vzpomínala na osobitý styl Jána Zákopčaníka, který jí byl vzorem

„Jsou takové příliš krásné a učesané. Něco jiného je to v ČT, tam se očekává, že je to takové solidní, ale v soukromých televizích bych očekávala větší originalitu. Osobnější postoj k počasí. Očekávala bych více vtipu, jsou tam i mladí kluci. Ti lidé jsou nádherní, ale je to pro mě nezajímavé,“ podělila se o svůj názor se Super.cz Michaela.

Dva roky před šedesátkou se ukázala v bikinách: Michaela Dolinová upravila stravování a má velikost 36

Při sledování počasí si všimla další věci. „Je také zajímavé, že neznám jediného moderátora jménem, což o něčem svědčí. Kdyby vás člověk zaujal, tak si to jméno zapamatujete. Nejsou osobití. My jsme byli osobití, bylo to možná ujeté, ale lidi si nás pamatovali a pamatují do teď,“ dodala Míša Dolinová, se kterou jsme si povídali na křtu nového kalendáře Aleše Cibulky. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků