Miranda Kerr

Miranda Kerr Profimedia.cz

Tři děti? Žádný problém! Exmanželka Orlanda Blooma Miranda Kerr vypadala v blyštivých šatech jako půvabná dívenka

Australská modelka Miranda Kerr (39) rozhodně není známá jen díky vztahu s hereckou superstar Orlandem Bloomem (46). Ještě předtím se proslavila jako andílek slavné značky spodního prádla a plavek. Nejen modelka, ale i příležitostná herečka si vydělávala miliony a má jednu zakázku na focení pro prestižní značky za druhou.

Mirandě už pomalu táhne na čtyřicet, ale stále vypadá skoro jako školačka. Přitom už má tři děti. S exmanželem Orlandem Bloomem vychovává syna Flynna (11) a se současným manželem Evanem Spiegelem (32) má syny Harta (4) a Mylese (3).

Katy Perry se zvěčnila s exmanželkou svého snoubence Orlanda: Takhle to herec okomentoval

S miliardářem Evanem tvoří Miranda krásný pár, který je pokaždé ozdobou společenských akcí. Tentokrát ale půvabná modelka zářila na večírku sama. Na jedné firemní slavnostní večeři v Beverly Hills se objevila ve flitrovaných stříbrných šatech s hlubokým výstřihem, ve kterých vypadala jak jinak než jako dívenka.

Ta Katy Perry se ale má: Orlando Bloom předvedl vypracovanou muskulaturu v plavkách jako z Pobřežní hlídky

Miranda s otcem svého syna Orlandem Bloomem vychází i po rozvodu. Dokonce má ráda i jeho snoubenku, zpěvačku Katy Perry (38). Je tak důkazem toho, že ani po bolestném rozvodu nemusí být bývalí manželé nepřáteli. U Mirandy to došlo dokonce tak daleko, že s Orlandem a Katy Perry tráví dovolenou. Zpěvačku si prý velmi oblíbila.

„Orlando je pro mě jako bratr. A většinou otravný bratr. Takže ona mi pomáhá se s ním vypořádat, protože to zvládá. Jsem za ni moc vděčná, protože aspoň nejsem pod takovým tlakem,“ nechala se slyšet kráska. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků