Kristina má komplikace v těhotenství.

Kristina má komplikace v těhotenství. Foto: Lenka Hatašová

Kristina Kloubková exkluzivně promluvila o problémech v těhotenství

Podle deníku Blesk těhotná moderátorka Kristina Kloubková (35) dvakrát zkolabovala těsně před vysíláním Odpoledních Televizních novin na TV Nova. Sami jsme proto Kloubkovou zkontaktovali, abychom pro vás zjistili, jak se jí daří.

„Rozhodně jsem nezkolabovala. Mám jen menší zdravotní problémy, a tak mi doktor doporučil, abych doma odpočívala,“ vysvětlila svou absenci ve vysílání Kristina.

Vzhledem k tomu, že by měla těhulka rodit až v polovině června, Kristina doufá, že jí zdravotní stav dovolí, aby se na televizní obrazovky ještě před porodem vrátila.

„Mám svou práci moc ráda, a proto bych se jí chtěla dál věnovat. Pochopitelně zdraví miminka je pro mě to nejdůležitější na světě, a tak uvidíme, jak se situace vyvine a co doporučí lékaři," vysvětluje Kristina.

Tanečnice, choreografka a samozřejmě také moderátorka by se po narození miminka velmi ráda vrátila co nejdřív do zaměstnání. „Bez práce nemůžu být. Určitě se budu chtít co nejdřív zapojit do procesu, ale rozhodně to nebude hned po šestinedělí," směje se sympatická kráska. Všechno tedy ukáže čas. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků