Candice Swanepoel

Candice Swanepoel Profimedia.cz

V bikinách i nahoře bez v košilce. Candice Swanepoel je i po dvou dětech stále ve formě topmodelky

Jihoafrická modelka Candice Swanepoel (34) stále patří k velmi žádaným tvářím nejrůznějších plavkových kampaní. Někdejší andílek slavné značky spodního prádélka si dokonce troufla na svou vlastní kolekci plavek. A pro tu si nemusí najímat žádné modelky, protože je pro ně ona sama tou nejlepší reklamou.

Kráska se předvedla v bikinách různých tvarů a barev a nebála se předvést svou dokonalou postavu. Na jednom ze snímků horní díl odložila a ňadra cudně zakrývala jen pod bílou košilí. Sexy kolekce tak rozhodně nepůsobí fádním dojmem.

K dokonalým ňadrům jí pomohla plastika, pozadí je ale její: Dominika Mesarošová vystavila perfektní zadek v plavkách

Oblíbená modelka je už dvojnásobnou maminkou. Doma jí dělají radost synové Anaca (6) a Ariel (4), které má se svým bývalým partnerem Hermannem Nicolim, s nímž byla celkem třináct let. Vztah jim ale bohužel nevydržel.

Candice se i po narození dětí pokaždé uměla vrátit do formy. Ač už jí na paty šlapou výrazně mladší modelky, Candice si na nedostatek pracovních příležitostí nemůže stěžovat a kromě vlastní značky často pózuje i pro slavnější plavkové brandy.

Nevzala si podprsenku obráceně? Misska Mališová ukázala v bikinách víc, než je obvyklé

A jak je na tom modelka s nápadníky? Oficiálního partnera zatím nemá, ale v posledních týdnech se objevily spekulace, že si měla začít s kontroverzním rapperem Kanyem Westem. Spíše to ale vypadá pouze na pracovní spolupráci, i když u Kanyeho člověk nikdy neví… 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků