Šinkorová nedokázala dopnout knoflíky.

Šinkorová nedokázala dopnout knoflíky. Michaela Feuereislová

Danka Šinkorová půl roku po propadáku s Naháči poprvé ve společnosti. Víme, co teď dělá

Herečka Daniela Šinkorová (47) se půl roku poté, co u diváků propadl muzikál Naháči, v němž po dlouhé době účinkovala, stranila společnosti. Super.cz ji objevil na otevření obchodu s drahou dámskou konfekcí a Danka byla stejně štíhlá jako modelky, které předváděly.

"To se vám jen zdá, už od Ordinace vážím stejně," tvrdila Super.cz Daniela a svá slova potvrdila tím, že se jí nepodařilo přes prsa zapnout červený kabátek. "Moc se mi líbil, ale mají ho jen v šestatřicítce a tu neobléknu," přiznala.

I když není vidět na pódiích pražských divadel, herečka nezahálí. "V únoru jsem měla v Plzni premiéru Prodavačů snů, bude se točit další série pořadu o vaření, který spoluuvádím a od 4. dubna začnu na Nově točit seriál Gympl, kde hraju týranou manželku," vypočítala.

V jednání jsou i muzikály. "Sešla jsem se s producentem Oldřichem Lichtenbergem a probírali jsme možnou spolupráci. Muzikál Dana Landy ještě není dopsaný, tak nevím, zda by tam byla role pro mne. Možná další projekt," naznačila Šinkorová, že by možná mohla alternovat s titulní roli v připravovaném muzikálu Michala Davida (60) Mata Hari, který má mít premiéru příští rok. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků