Kristýna Kubíčková Super.cz

Poslední rozhovor ještě jako s blondýnkou: Kristýna Kubíčková sekla s modelingem i sociálními sítěmi a mění profesi

Ještě než se nechala obarvit na hnědo, stihli jsme si s modelkou Kristýnou Kubíčkovou (25) popovídat o dalších změnách v jejím životě. A kromě toho, že následně změnila image, je jich docela dost. Končí například se sociálními sítěmi a také modeling už pověsila téměř na hřebík.

"Tím, že už to dělám asi sedm let, přestalo mě to bavit. Sociální sítě mi přijdou trochu víc negativní, než byly předtím, a tím pádem mě to tolik nenaplňuje. Rozhodla jsem se jít jinou cestou. Více se věnuji líčení a snažím se vybudovat i kurzy na líčení. Další věc je, že bych chtěla vyzkoušet práci kuchařky," řekla Super.cz.

Tomu se říká proměna! Ze sexy blondýnky, která randila s hvězdou Tváře, je brunetka. Co na to říkáte?

Málokdo si pamatuje, že je Kristýna vyučená cukrářka. "Můj sen byl otevřít si restauraci. Tak chci zkusit, jaké to vlastně v praxi je, a rozhodnout se, zda do toho jít a otevřít si nějaké malé bistro," svěřila.

Vykrojené plavky, podvazky a sexy foto nahoře bez. Misska doma nafotila hodně žhavé snímky

Takhle štíhlé cukrářky ovšem moc často nevídáme. "Na škole jsem ale takhle hubená rozhodně nebyla. Měla jsem o dobrých patnáct kilo víc. Pořád jsem jedla to sladké, chutnalo mi, zkoušela jsem to. Pak mě to ale přešlo, přešla jsem spíš na slané, diety a cvičení," upřesnila Kristýna, která pravidelně vaří i doma partnerovi, thai boxerovi Vilému Cao. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků