Jennifer Coolidge

Jennifer Coolidge Profimedia.cz

Pořád je to MILFka: Stiflerova máma Jennifer Coolidge na premiéře oslnila v krajkách

Jennifer Coolidge (61) byla úžasná na premiéře druhé série úspěšného seriálu Bílý lotos v Los Angeles. Držitelka Emmy vyšponovala poprsí v přiléhavých krajkových šatech a byla stejně sexy jako když před 23 lety sváděla zajíčka Finche v komedii Prci, prci prcičky.

Jennifer si v září za roli Tanyi McQuaid v limitované sérii odnesla cenu Emmy. Ocenění si velmi užila a skoro ji ani nedostali z pódia. A to roli málem ani nevzala.

Trapas na cenách Emmy. „Stiflerovu mámu“ chtěli dostat z jeviště, její reakce je hitem internetu

Nabídka jí přišla v průběhu lockdownu, kdy se ze stresu přejídala a přibrala 18 kilo. Z role tedy měla strach. „Říkala jsem si, že jsem tlustá, ale kamarádka mi řekla, že bych byla idiot, protože takové příležitosti nepřichází jen tak,“ přiznala loni v prosinci Page Six.

A dobře udělala, že na roli kývla, o projekty aktuálně rozhodně nemá nouzi. Kromě 2. řady Bílého lotosu, která vychází na HBO Max už 30. října, ji diváci mohou vídat také v netflixovém seriálu Vidím vás.

Během lockdownu nabrala Stiflerova máma 18 kilo: Myslela jsem, že všichni umřeme, tak jsem se chtěla užrat k smrti, říká

V příštím roce uvede také dva filmy a v neposlední řadě si k radosti fanoušků zopakuje roli Paulette v Pravé blondýnce 3. Jennifer si tedy v blízké době ještě užijeme. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků