Shakira zpívá o tom, co prožívá.

Shakira zpívá o tom, co prožívá. Foto: Shakira /Sony, Profimedia.cz

Opustil jsi mě z narcismu. Shakira v novém klipu s rozervaným srdcem zúčtovala s expartnerem, mají fanoušci jasno

Shakira (45) minulý týden zveřejnila novou píseň, která je plná narážek na nefunkční vztah a jeho následný rozpad. Zpěvačka v posledních měsících prošla rozchodem s fotbalistou Gerardem Piquém, s nímž má dva syny. Pár tvořili 11 let.

V novém songu Monotonía (Monotónnost) Shakira zpívá také o narcismu, monotónnosti, bolesti a fanoušci mají jasno, ke komu slova odkazují. Sama interpretka však konkrétní nebyla.

Shakira poprvé promluvila o šokujícím rozchodu s Piquém: A takhle reagovala na jeho výrazně mladší novou holku

„Nebyla to tvá chyba, ani má. Zavinila to monotónnost. Nic jsem neřekla, ale bolelo to. Věděla jsem, co se stane. (...) Sbohem je nezbytné. Co bylo úžasné, se stalo rutinou. (...) Opustil jsi mě kvůli svému narcismu. Zapomněl jsi, kým jsi byl,“ zpívá Shakira v novém textu.

V klipu zpěvačka jde se slzami v očích supermarketem, kde ji neznámý muž bazukou střelí do hrudi. Fanoušci zde poukazují na to, že muž je oblečený velmi podobně jako Piqué v klipu z roku 2017 Me Enamoré. Video pokračuje scénou, kdy Shakira kráčí po ulici s dírou v hrudníku a zakrváceným srdcem v dlani.

Fotbalista Piqué vyměnil Shakiru (45) za tuhle kočku (23): A hned s ní vyrazil na svatbu přátel

„Mohu říct jen to, že ať už vědomě či podvědomě, tak vše, co cítím a čím si procházím, se promítá do textů, které píši, i do videí,“ uvedla Shakira v rozhovoru pro Elle.

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků