Prvním manželem nynější královny manželky Camilly byl Andrew Parker-Bowles.

Prvním manželem nynější královny manželky Camilly byl Andrew Parker-Bowles. Profimedia.cz

Milovala Charlese, ale vzala si Andrewa. Královnu choť Camillu a jejího ex pojí nejen děti

Od mládí kolem sebe měla hned dva důležité muže. Nynějšího chotě krále Karla III. (74) a otce svých dětí a někdejšího manžela Andrewa Parkera-Bowlese. Královna manželka Camilla (75) s ním dodnes udržuje kontakt, Parker-Bowles ji dokonce zastupuje v královských povinnostech.

Svou exmanželku, se kterou má dle britských médií „vřelý vztah“, oficiálně zastoupil v úterý na pohřbu Johna Bowese-Lyona, bratrance zesnulé královny Alžběty II. Ten den Camilla doprovázela svého muže na jinou akci.

16 let od druhé svatby prince z Walesu: Co řekla Diana Camille, když přišla Charlesovi na nevěru?

Média také spekulují, že vzhledem k tomu, že Karel III. i princ a princezna z Walesu mají nyní jiné povinnosti, mohlo by se stát, že právě Parker-Bowles bude znovu povolán a jeho úterní práce pro Camillu může být první z mnoha. „Andrew rád udělá vše, oč ho požádají. Je rád za vřelý vztah s Camillou,“ cituje Daily Mail rodinného přítele.

Parker-Bowles a Camilla, za svobodna Shand, se vzali v roce 1973 a do jejich manželství se narodily dvě děti. Mají syna Toma Parkera, který působí jako food kritik, a dceru, uměleckou kurátorku Lauru Lopes. V 80. letech se rozešli, rozvod dovršili v roce 1995.

Miluji tvého manžela. Jak dnes vypadá žena, ke které Donald Trump odešel od Ivany?

Camilla a princ Charles byli romanticky spojováni před i v průběhu svých prvních manželství. První ženou Charlese byla princezna Diana.

Rok po rozvodu se Parker-Bowles znovu oženil s Rosemary Pitman. V roce 2010 ovdověl. Svatba Camilly a nynějšího britského krále proběhla v roce 2005. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků