Tereza Rychlá Krippnerová Super.cz

Pár měsíců od porodu druhého dítěte vypadá skvěle. Snacha Petra Rychlého se pyšní dokonalou postavou

Srdce herečky Terezy Rychlé Krippnerové před lety získal syn Petra Rychlého (57) Ondřej, se kterým má dvě děti - tříletého Tobiáše a holčičku Františku, jež přišla na svět letos v únoru.

Zamilovaný pár navíc v srpnu uspořádal veselku. Teď má Tereza další důvod k radosti, pyšní se opět dokonalou postavou a vůbec není poznat, že před pár měsíci porodila.

To je romantika! Ondřej Rychlý se pochlubil fotkami z líbánek. Soukromí si ovšem novomanželé moc neužijí

Jsem vděčná, že to tělo funguje. Je to i tím, že jsem v těhotenství moc nenabrala a kolem dvou dětí je tolik pohybu, že ta kila šla dolů nějak sama,“ svěřila se Super.cz.

My si s herečkou povídali na premiéře komedie Za vším hledej ženu, kde hraje jednu z hlavních rolí. Film zvládla Tereza natočit díky perfektně fungujícím babičkám. „Přímo na natáčení v Ostravě se mnou byla moje maminka Libuška a syna Tobiáše hlídala druhá babička Pavli, takže moc jim děkuji. A takhle jsme se různě prostřídaly. Takže díky babičkám a díky mému manželovi Ondřejovi jsem ten film mohla natočit.“

Syn Petra Rychlého Ondřej se oženil: Takhle to herci a jeho krásné ženě na venkovské svatbě slušelo

Po premiéře Tereza spěchala domů, přeci jenom na ni čeká malé miminko. „Františka se každé tři hodiny budí a chce mlíčko a takhle to stále pokračuje už osm měsíců,“ doplnila se smíchem krásná herečka. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků