Světlana Nálepková promluvila o nelehkém mládí.

Světlana Nálepková promluvila o nelehkém mládí. Foto: Archiv České televize

Z toho mrazí! Světlana Nálepková přiznala těžké trauma z dětství

Zpěvačka a herečka Světlana Nálepková (60) otevřeně promluvila o šrámech na duši, které si v sobě nese z dětství. Vyrostla totiž v rodině, v níž se otec ke své ženě a dcerám choval velmi surově. Jak přiznala, dodnes kvůli tomu trpí psychickými potížemi.

„Když nás začal mlátit, většinou to dopadlo tak, že to bylo skoro na odvoz do nemocnice. Jednou jsem se vrátila z chalupy, kde jsem slavila asi sedmnácté narozeniny. Myslela jsem, že už bude v Bulharsku, kam měl ten den odjet, jenže jsem ho potkala mezi dveřmi. Začal mi nadávat, že se tahám s chlapama, skolil mě na zem a začal mě mlátit hlava nehlava, kopat do břicha i do hlavy a nakonec po mně hodil nějakou lampu,“ šokovala herečka v pořadu 13. komnata, na který se diváci České televize mohou podívat dnes večer.

I přes všechna příkoří, která jí otec způsobil, se ho ale zastává. „Myslím, že mu vždycky přeskočilo a že nevěděl, co dělá. Myslím, že to v podstatě nechtěl dělat, ale že byl vším zahnanej do kouta. Ztracenej v manželství, ve společnosti, v práci, myslím, že za to v podstatě nemohl,“ řekla Nálepková.

V době, kdy otec ležel na smrtelné posteli, si nakonec vše vyříkali, lítost z jeho skonu ale necítila: „Když jsem tam byla naposled, píchali mu nějaké morfium, byl mimo a v podstatě nevnímal, tak jsem tam seděla na posteli a říkala si, že je to konec. Chtěla jsem, aby mi to bylo líto, chtěla jsem brečet, vzpomínala jsem na dětství, ale nic mě nedojalo. Ale říkala jsem si, že je skvělý, že necítím nenávist, že je to vítězství.“ 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků