Jiří Mádl promluvil o lásce k Evě Josefíkové. Super.cz

Jiří Mádl promluvil: Řeknu vám, jak jsem sbalil nejkrásnější holku v showbyznysu

Všichni muži z českého showbyznysu blednou závistí. Když jsme jako první uveřejnili zprávu, že Jiří Mádl (33) chodí s nejkrásnější herečkou současnosti Evou Josefíkovou (30), někteří si možná začali v zoufalství i trhat vlasy. Avšak mají smůlu. Zprávu Super.cz potvrdil i sám šťastlivec Mádl. „Dali jsme se dohromady už před pár měsíci. Je to hezké, milé a talentované děvče,“ řekl nám v rozhovoru na premiéře filmu Probudím se včera, kde s Evou hrají dvojici hlavních hrdinů. Podívejte se na zpověď Mádla ve videu nebo si prohlédněte obrázky ve fotogalerii.

Ještě před pár dny na naše otázky, zda má novou přítelkyni, odpovídal Mádl vyhýbavě a dělal, že ho překvapují pochvaly na adresu talentu a krásy Josefíkové, které jako by si nevšímal. „Omlouvám se, ale chtěli jsme to utajit co nejdéle,“ řekl nám jeden z nejšikovnějších a nejobsazovanějších herců současnosti. Prý se mu vůbec nestává, aby randil s kolegyněmi, jež potká na place. A protože v době, kdy se natáčel film Probudím se včera, který měl ve středu stylově premiéru v pražském Paláci kultury, byl ještě zadaný, dušuje se, že ke sblížení s Josefíkovou, jež je pro krásu a nevinnost přirovnávána k mladičké Libušce Šafránkové, došlo až pár měsíců po konci filmování.

„S Evičkou jsme se potkali na natáčení, tam ale nic neproběhlo. Až na dotáčce, která proběhla asi dva měsíce po konci natáčení, jsem měl pocit, že něco proběhlo,“ přiznal Mádl. Víc ale o své lásce k nové hvězdě českého filmu nechtěl říci. Snad jen to, že nevěry a velkého zájmu mužů o jeho sličnou dívku se neobává kvůli své nebojácnosti. Snad i proto se jí na premiéře filmu, ve kterém se vrací do roku 1989, aby získal přízeň Evy a má při svém snažení potíže s králíky, nedržel jako klíště a plně si užíval zájmu diváků o film.

Fascinovaly ho jejich nadšené reakce. Potlesk na otevřené scéně od 850 párů rukou, to se jen tak nezažije. „Byl jsem v sedmém nebi. To je lepší než hraní,“ liboval si pozitivní přijetí komedie. Jiří do filmu vložil i vlastní nápady. V roce 1989 se tak potkáme se studentem Radovanem Krejčířem, známým uprchlým miliardářem. Žáci zde také používají pravěkou, papírovou verzi Facebooku. „Využili jsme Krejčíře, který už je legendou, a lidem se to líbí. A co se týče sociálních sítí, ty už byly tenkrát. Vymysleli je Rusáci,“ směje se Jirka, který stejně jako další herci přišel v oblečení, jež bylo hitem v roce 1989.

„Kluci to měli dost blbý, všichni vypadali strašně. Vůbec nechápu, že jim to nedošlo. Holkám to ale ve filmu hrozně slušelo. Kolikrát herečky vypadaly líp v dobovém oblečení než v tom, v čem šly na párty,“ dodal Mádl. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků