Před třemi lety ze Specialistů zmizeli, na začátku příštího roku opět budou na scéně.

Před třemi lety ze Specialistů zmizeli, na začátku příštího roku opět budou na scéně. TV Nova

Ve Specialistech se chystá velký návrat. Elitní tým detektivů doplní oblíbené postavy, které seriál už jednou opustily

Do úspěšného kriminálního seriálu se po třech letech vrátí staří známí, které si diváci oblíbili. Vrchní vyšetřovatel Pavel Vondráček alias David Prachař a kapitánka Zuzana Májová, teď už ovšem coby Koutná. A tu hraje Zuzana Kajnarová.

„Se Specialisty jsem prožil krásné tři roky natáčení a po třech letech se vracím. Trojka je magické číslo,“ říká David Prachař (63), který se s týmem rozloučil na jaře 2019. Stalo se tak v epizodě Prase a šéf kriminalistů zamířil na klidnější místo na policejním prezidiu.

Jistě bude zajímavé, jak jeho návrat přijme major Strouhal v podání Martina Dejdara, i co to udělá s dějem. Ke stálicím Specialistů, které byly v elitním týmu detektivů od počátku, patřila i Zuzana Májová, kterou představovala Zuzana Kajnarová (40).

Ve Specialistech drsňák, ve skutečnosti rodinný typ. Neuhodnete, co dělá herec s přítelkyní kvůli svým obrazům

Tehdejší pozici opouštěla kvůli odchodu na mateřskou, takže se vdala a z Májové se v mezidobí stala Koutná. „Na návrat mezi Specialisty se moc těším, zejména na většinu starých i nových kolegů, s nimiž se opět budu potkávat na natáčení.“ A to pro ni začalo zostra, kdy hned v prvním obraze dojde na střelbu a pomoc postřelenému muži.

Herec David Prachař se každé ráno nechává topit pod vodou. Člověk je potom šťastnější a váží si života, šokuje

Rodilá Ostravačka, mimochodem její rodina je vzdáleně příbuzná s básníkem Josefem Kainarem a jejím strýcem je politik Lubomír Zaorálek, žije od 19 let v Praze a od roku 2010 je jejím partnerem muzikant, zpěvák a herec Roman Říčař.

Vzali se a na rozdíl od Zuzany ze Specialistů je víc než deset let šťastně vdaná a má už dvě větší děti. Rozárce bude v listopadu jedenáct a František se narodil v roce 2013.

Kajnarová se s diváky rozloučila na konci roku 2019 v díle Lucy. Obě oblíbené postavy budeme znovu vídat od počátku příštího roku. A jak tvůrci seriálu naznačují, nepůjde o jedinou změnu…
 

Vlaďka Merhautová , Super.cz


Časová osa článků