Šimon Bilina

Šimon Bilina Herminapress

Představitel Haďáka ze ZOO má energie na rozdávání: Drogy neberu, mám záchvaty štěstí!

Sympatický herec Šimon Bilina, kterého aktuálně vídáme jako Haďáka v primácké ZOO, má energie na rozdávání. Kde ji bere?

Nikdy jsem nemusel brát žádné drogy, protože já mám v životě záchvaty štěstí a život sám o sobě mě naplňuje. O těch záchvatech štěstí jednou mluvil Patrik Hartl (dramatik a režisér divadla Studio DVA - pozn.) a já to mám také,“ svěřil se herec Super.cz.

Zklamání pro fanynky ZOO: Haďák má holku. Randí s touhle krásnou herečkou

Naplňuje ho také tanec, kterému naprosto propadl. „Rád tančím životem, mně se líbí svoboda a tanec je pro mě expresí svobody. I s přítelkyní Haničkou tančíme pořád. Furt děláme blbosti a tančíme na ulici, v parku, doma. Vždycky mě to najednou popadne.“

Sympatického herce také čeká další výzva. 26. listopadu bude v divadle v Mladé Boleslavi soutěžit společně s Veronikou Jirků v taneční soutěži s názvem Roztančené divadlo aneb když herci tančí. Pár bude zastupovat pražské Divadlo Na Fidlovačce. Šimon ale přiznal, že on sám soutěživý není. „Nemám nějak ambici vyhrát. Chtěl jsem být i vyřazen z toho formátu a přijít si jen tak zatančit, abych si to užil,“ dodal se smíchem. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků