Jitka Nováčková při promenádě v plavkách.

Jitka Nováčková při promenádě v plavkách. Foto: Petr Horník, Právo

Miss Nováčková si brousí zuby na kšefty v zahraničí

Novopečená Česká Miss Jitka Nováčková (29) tvrdí, že si na zakázky v modelingu nemůže stěžovat. Nedokázala ale jmenovat ani jeden lukrativní kšeft, který má za sebou. "Teď tady mám dobrou pozici, ale až bude zvolena má nástupkyně, do ciziny bych šla," přiznala Super.cz.

Půvabnou blondýnku Jitku Nováčkovou (29) potkávají po jejím vítězství v České Miss hosté nejrůznějších večírků. O jejích pracovních nabídkách se ale moc neví. "Nemůžu si vůbec stěžovat. Stihla jsem jít jenom čtyřikrát do školy, a to jen na čtyři hodny. De facto jsem celý týden v Praze, domů jezdím jen na víkendy," řekla Novinkám Nováčková.

Tím ale mnoho nesdělila. "Pro mě nejzajímavější bylo, když jsem se dostala do poroty Miss České domovy. Umístila se moje favoritka, která je z dětského domova kousek od mého bydliště. S tou už jsme se kontaktovaly, pojedu za ní, budeme se vídat. Ráda bych ten dětský domov podpořila," rozpovídala se o charitě.

Co ale lukrativní kšefty? "Dost se toho rýsuje. Přemýšlím, co bylo největší... Z hlavy to nedokážu říct, musela bych mít u sebe diář," nevzpomněla si Nováčková. Její kolegyně z finále soutěže Adéla Svobodá a Dominika Opplová už přitom natočily reklamu na parfém v Kolíně nad Rýnem.

"Byl to casting jako každý jiný. Jde o to, že má klient určitou představu. Jestli jsem nezapadla do konceptu, nemůžu se z toho hroutit. Jsem ráda, že to vyhrály holky, protože je znám a strašně se těším, až tu reklamu uvidím," tvrdí Nováčková.

Uvažuje už i nad tím, zda by se neměla v modelingu začít prosazovat také v zahraničí, kde jsou rozhodně lepší honoráře než doma. "Když už bych jela, tak třeba na měsíc. Jsme spolu s přítelem tři roky, tak by to snad máš vztah neohrozilo. Ale zatím mě to baví v Čechách. Mám tady teď dobrou pozici, tak minimálně počkám na to, až přijde moje nástupkyně v České Miss," soudí modelka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků