Denisa Nesvačilová v pořadu MAGIC SHOW promluvila i o svých výdělcích. Video: Prima Cool

Kolečko ji živit nemusí. Denisa Nesvačilová prozradila, za co ji dost dobře platí

Herečka Denisa Nesvačilová (31) nedávno vzbudila spíše negativní reakce, když vyšlo najevo, že je novou přítelkyní scenáristy a režiséra Petra Kolečka (38), jenž ještě nedávno žil s modelkou a maminkou svého syna Jiříka Anetou Vignerovou (35).

Nesvačilová sice tvrdí, že do nového vztahu ona i Kolečko vstupovali jako svobodní lidé, Vignerová se prý ale o jejich poměru měla dozvědět těsně předtím, než o něm začala psát média. Samotná Nesvačilová je prý šťastná a Kolečko se ani nemusí bát, že by to snad byla zlatokopka.

Hojně obsazovaná seriálová herečka se totiž umí slušně uživit i sama. A to zejména díky svému hlasu, který si oblíbila dabingová studia.

Vignerová poprvé promluvila o rozchodu se scenáristou Kolečkem a jeho novém vztahu: Byla to kudla do zad!

„Mám velký štěstí, že takový hlas u nás v republice ne každý herec nebo herečka má, takže dabuju opravdu většinu věcí u nás, je fakt, že jsem obsazovaná hodně a hodně dobře mě za to platí,“ pochlubila se Nesvačilová v kouzelnické show známého iluzionisty Radka Bakaláře.

To si děláte srandu? Terezu Pergnerovou odrovnal známý iluzionista. Na jeho kouzla moderátorka jen nevěřícně zírala

Ten si půvabnou zrzku pozval do svého pořadu, aby si na ní vyzkoušel svá kouzla. A Nesvačilová se nestačila divit!

Bakalář v úterním díle dokázal přímo před jejími zraky udělat z obyčejných kousků papíru bankovky, ale to nebylo všechno. Nesvačilová se díky kouzelníkovým trikům dokonce sama vznášela ve vzduchu! A to, aniž by si to uvědomovala. Přesvědčit se můžete ve video ukázce. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků