Herečka Kate Walsh žije s partnerem v australském Perthu.

Herečka Kate Walsh žije s partnerem v australském Perthu. Profimedia.cz

Hvězda (55) seriálu Chirurgové předvedla na pláži parádní figuru i svého farmáře, s nímž se nedávno zasnoubila

Hollywoodská herečka Kate Walsh, známá ze seriálů Chirurgové, Kriminálka Las Vegas nebo Private Practice, našla štěstí s australským farmářem Andrewem Nixonem, s nímž od pandemie covidu-19 žije v Perthu. Na nedaleké pláži je i spolu s jejich čtyřnohým kamarádem minulý týden zastihli fotografové a na herečce bylo znát, jak moc je šťastná.

Kostymérka přestřelila: Herečku před padesátkou navlékla do plavek, ve kterých vypadala jako nahá

Herečka dokonce nedávno prozradila, že už se s Andrewem zasnoubili, a to při živém rozhovoru vysílaném na Instagramu s její kolegyní ze seriálu Private Practice Amy Brenneman. Kate totiž Andrewa při jeho příchodu představila jako svého snoubence. Amy na to odpověděla: „Právě jsi stoprocentně provařila svoje zásnuby.“ Snoubenci se pak jen culili do kamery, přičemž Kate nechala vyniknout i svůj diamantový prsten na ruce.

Hvězda seriálu Chirurgové musela sama vyhledat lékařskou pomoc: Herečka měla nádor na mozku

Kate má za sebou jedno nevydařené manželství, a to s produkčním ředitelem filmové společnosti 20th Century Fox Alexem Youngem. Vzali se v září 2007, ale už v prosinci následujícího roku Young požádal o rozvod, který se táhl až do února 2010. Věřme, že herečku potká tentokrát v partnerském životě větší štěstí… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků