Pierce Brosnan žádnými předsudky ohledně barev netrpí...

Pierce Brosnan žádnými předsudky ohledně barev netrpí... Profimedia.cz

S takovou grácií umí vynést fuchsiovou málokterý muž! Bývalý agent 007 Pierce Brosnan (69) zabodoval

Mezi muži často panují ohledně barev, které si na sebe jsou ochotni obléknout, určité obavy. Žádnými předsudky v tomto ohledu ale očividně netrpí hollywoodský fešák Pierce Brosnan (69), který se na focení k novému akčnímu sci-fi snímku Black Adam dostavil ve fuchsiovém obleku, který by zřejmě většina pánů označila za růžový.

Bývalý představitel agenta 007, který sice v bondovkách střídal ženy jako ponožky, ale ve skutečnosti je už přes dvacet let věrný své manželce Keely Shaye Smith, navíc působil maximálně sebejistě, a to i vedle svalovce Dwayna Johnsona. Ten měl na sobě pro změnu sytě růžové polo tričko, které doplnil o koženou bundu a klasické černé kalhoty.

Pierce Brosnan vyrazil ruku v ruce s manželkou na večeři. Doprovodil je i syn, který bývalého Bonda přerostl téměř o hlavu

Právě Dwayne přezdívaný ‚The Rock‘ ve filmu inspirovaném komiksem ztvárňuje hlavní postavu (Black Adam), zatímco Pierce se představí jako Doctor Fate (doktor Osud).

V dalších rolích pak můžete čekat Sarah Shahi, Violu Davis, Noaha Centinea, Aldise Hodge, Quintessu Swindell, Josepha Gatta nebo Marwana Kenzariho. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků