Kendall Jenner propaguje boty, kdybyste to náhodou nepoznali...

Kendall Jenner propaguje boty, kdybyste to náhodou nepoznali... Profimedia.cz

Nejlépe placená modelka Kendall se svlékla do sexy prádla a vykouzlila tyhle svůdné pózy. Přitom tady má jít o boty

Když už do své kampaně získáte topmodelku takového kalibru, nechcete asi její dokonalé tělo nechat zahalené… Je to i případ nové kampaně jednoho z nejznámějších světových módních návrhářů, jehož proslavily ručně vyráběné dámské boty. A právě Kendall Jenner (27) si vybral pro propagaci své kolekce na letošní podzim a zimu.

A jak tedy vypadají současné trendy, co se bot týče? Celkový look v tomto případě od Kendall rozhodně okoukat nelze, kombinaci spodního prádla a kozaček nad kolena dámy vyzkouší maximálně tak doma pro partnera.

Tohle se Kanyemu Westovi opravdu nepovedlo: Kendall přehlídka znechutila, Gigi nešla pro ostré slovo daleko

Zimě jednoznačně vévodí kozačky, a to spíš ve vyšším provedení těsně ke kolenům nebo nad ně. Kendall pózuje hned v několika variantách. Ke všem je ovšem potřeba notná dávka odvahy. Ke každému páru navíc topmodelka představila ještě kabelku.

Vypadala jsi, jako bys měla plenky! Kendall drsně zepsula módní úlet sestry Kim

Kendall je sice už několik let po sobě nejlépe vydělávající modelkou světa, ale i přesto podle dostupných informací disponuje nejmenším majetkem ze všech slavných žen klanu Kardashian-Jenner. Rodinnému žebříčku vévodí Kim Kardashian (1,4 miliardy dolarů), následovaná nejmladší ze sester Kylie Jenner. Kendall je tak se svými 45 miliony dolary v žebříčcích výdělků po jediném muži v rodině Robovi Kardashianovi vnímána jako 'nejchudší' z klanu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků