Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová Michaela Feuereislová

Padesát odstínů modři: Patricie Pagáčová se pochlubila postavou v plavkách

Herečka Patricie Pagáčová (34) si v posledních dnech užívala exotickou dovolenou na Zanzibaru. S manželem i malou dcerkou Bibi (1,5) byla s výběrem destinace naprosto spokojena. Však také zaslouženou dovolenou plánovala už od března.

Herečka si troufla i na fotku v plavkách. A jak je vidět, moc jí to slušelo! „Padesát odstínů modři,“ tetelila se blahem Pagáčová s tím, že provokovat v plavkách už nebude, protože odlétají domů.

Jedna noc bez dítěte udělala divy. Zrelaxovaná Pagáčová se v bazénu ukázala nahá

Na dalším snímku se procházela s dcerou v nádherné zahradě. „Ta zahrada, to je prostě nádhera. P. S. Zde šlo dítě za ruku dobrovolně,“ smála se herečka, která se před odjezdem na tak dalekou dovolenou bála především toho, jak malá dcerka zvládne let s přestupem.

Patricie Pagáčová prchá před zimou do tepla. S rodinou vyrazí na luxusní dovolenou

„Budu mít s sebou nosítko, mlíko a hračky a všechno možné, co jde, abych ji rozptýlila, tak uvidíme. Snad případně budeme mít spolucestující, kteří budou v pohodě. A když nás v Kataru při mezipřistání vyhodí, tak to bude taky dobrá dovolená,“ vtipkovala se Super.cz ještě před dovolenou, na kterou nakonec zdárně odletěla. Tak teď už jen ten šťastný návrat. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků