Selena Gomez a Hailey Bieber

Selena Gomez a Hailey Bieber Foto: Super.cz/Profimedia.cz

To asi nikdo nečekal: Bývalka Justina Biebera Selena Gomez a jeho žena Hailey se k sobě tiskly jako nejlepší kámošky

Občas jsou dvojice, které prostě na společné fotce nečekáte… Jednou z nich jistě byla i Selena Gomez (30) a Hailey Bieber (26). Bývalé rivalky v lásce se k sobě na plese v Muzeu Akademie filmových umění a věd v Los Angeles v sobotu večer ale měly jako letité kamarádky. Společně je zachytil fotograf Tyrell Hampton a snímky přidal na Instagram.

Modelka se zřejmě opakovaně setkávala s náznaky, že stála za začátkem konce teenagerovské lásky mezi jejím manželem Justinem Bieberem a Selenou Gomez. Nedávno se tak v podcastu moderátorky Alex Cooper Call Her Daddy nechala slyšet, že Justin s ní Selenu rozhodně nepodvedl a odmítla, že Justina Seleně ukradla.

Justin Bieber je po rozchodu se Selenou Gomez zničený: Stres se projevil na jeho problematické pleti

Bieber a Gomez měli totiž divoký vztah v letech 2010 - 2018, během nějž se několikrát rozešli a opět dali dohromady. A právě během jedné z několika ‚pauz‘ páru si Justin poprvé krátce začal s Hailey. Scházeli se téměř dva měsíce od prosince 2015. O necelý rok později měl pak pro změnu několikaměsíční románek se Sofií Richie.

Dcera herce Stephena Baldwina se s popovým idolem dala opět dohromady prý až po jeho definitivním rozchodu se Selenou v roce 2018, ačkoli k jejich zásnubám došlo již v červenci téhož roku a po dalších dvou měsících do toho praštili.

Nemohou si přijít na jméno, nebo se tolerují? Takhle reagovala manželka Justina Biebera na jeho bývalku Selenu Gomez

Ať už to bylo, jak chce, důležité je, že mezi dvojicí nepanuje již žádná rivalita. Šťastný je z tohoto setkání i samotný Bieber, který sice na akci chyběl, ale nechal se slyšet, že je prý velmi spokojený, že mohou všichni jít dál a že je mezi nimi vše v klidu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků