Kate Hudson

Kate Hudson Profimedia.cz

Nepotřebuje obří silikony, aby fanouškům zvedla tlak: Kate Hudson vyrazila na premiéru bez podprsenky

Co je malé, to je hezké! To rozhodně platí o dekoltu Kate Hudson (44), která se pyšní pěkným přirozeným poprsím malé velikosti. O to je samozřejmě pevnější, a tak si herečka může dovolit oblékat modely bez podprsenky, a navíc je důkazem, že to jde i bez silikonů.

Hudson byla hvězdou premiéry filmu Na nože: Glass Onion v rámci londýnského filmového festivalu, který je pokračováním úspěšné detektivky Na nože. Ve filmu hraje s celou plejádou hvězd, včetně Daniela Craiga, Edwarda Nortona, Davea Bautisty, Ethana Hawkea, Kathryn Hahn a dalších.

Na slavnostní uvedení vynesla dcera Goldie Hawn róbu Saint Laurent, pod kterou by se prádlo zkrátka nehodilo, a byla nesmírně okouzlující.

Věděli jste, jak půvabnou má filmový agent 007 Daniel Craig dceru? Z fleku by mohla být příští Bond girl

Doprovodil ji snoubenec Danny Fujikawa, s nímž má nejmladší dceru Rani (4). Kromě toho je také maminkou Binghama, jehož má s Matthewem Bellamym z Muse, a již dospělého Rydera (18), kterého měla s Chrisem Robinsonem.

Na nože: Glass Onion byl celosvětově uveden na začátku září na torontském filmovém festivalu. I tam byla Kate v rudé róbě nepřehlédnutelná. Netflix letos věnuje snímek fanouškům k Vánocům, zhlédnout ho mohou na streamovací platformě od 23. prosince. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků