Olivia Wilde

Olivia Wilde Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Sexy Olivia Wilde (38) překvapila úplně průsvitnou róbou bez podprsenky: Divíte se, že jí podlehl o dekádu mladší Styles?

Herečka a režisérka Olivia Wilde (38) patří v poslední době mezi ostře sledované hollywoodské celebrity a občas se zdá, že je jí tak trochu ‚všude plno‘. Tentokrát na sebe neupozornila v osobní či pracovní rovině, nýbrž výběrem šatů. Na sobotním plese Muzea Akademie filmových umění a věd v Los Angeles se herečka objevila ve stříbrné třpytivé róbě lemované ptačími pery, která sice přímo neodhalovala ani kousek kůže, ale jinak bylo skrz ni vidět až dost…

Sice nepózovali jako pár, ale to ani nemuseli: Fanoušci šílí ze zamilovaného pohledu Harryho Stylese a Olivie Wilde

Rafinované průsvitné modely s třpytem a dlouhými rukávy jsou módním hitem. Před necelými třemi týdny si podobný oblékla na akci v Paříži modelka a někdejší ‚nejkrásnější holčička na světě‘ Thylane Blondeau a nedávno vynesla obdobnou variaci, i když ve verzi overalu, i Bella Hadid na přehlídce Stelly McCartney.

Právní dokumenty od bývalého jí předali ve chvíli, kdy stála na jevišti před fanoušky. Herečka začala tvrdě jednat

Krásná představitelka doktorky Remy Hadley alias ‚Třináctky‘ ze seriálu Dr. House zažívá možná nejrušnější období svého života. Není proto divu, že je jí vidět daleko víc, než kdy dřív - ať už ve spojitosti s její novou láskou Harrym Stylesem (28) nebo jejím režisérským debutem To nic, drahá či v souvislosti s právní bitvou o děti s bývalým manželem Jasonem Sudeikisem. S tím je ve sporu kvůli opatrovnictví jejich dětí – syna Otise (8) a dcery Daisy (5). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků