Karolína Kokešová

Karolína Kokešová Michaela Feuereislová

Tohle je výsledek po třech plastikách prsou! Vítězka světové soutěže krásy předvedla svou chloubu

Modelka Karolína Kokešová (26) má za sebou už tři plastické operace prsou a konečně je spokojená. Po první operaci přišly zdravotní problémy a musela na reoperaci. Ani ta se ale nevyvedla a vítězka světové soutěže krásy šla na operační sál znovu.

Nyní už konečně září a svým hrudníkem se nebojí pochlubit. Karolína vyrazila na párty v bílém topu, který kopíroval její křivky. A vypadala skvěle.

"Jsem moc spokojená. Ale už bych byla ráda, aby přišlo i jiné téma než mé vnady. Bohužel vinou komplikací místo jedné operace byly tři, ale už to beru jako minulost. Jde se dál a já jsem ráda, že se mi pracovně daří, mohu se pochlubit úspěchy," řekla Super.cz Karolína, která jako třetí Češka v historii vyhrála světovou soutěž krásy.

Do očí se jí dívat nebudete! Češka se světovým titulem krásy okouzluje ve Francii i Monaku

"Mám se moc hezky. Daří se mi pracovně i v soukromí. Jsem ráda, že je kralující rok za mnou. Je nová vítězka, já jsem ráda, že mám volno a soustředím se na mojí práci, modeling, moderování, do budoucna bych se tomu ráda věnovala. A také jsem ráda, že jsem doma s Davidem," dodala Kokešová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků