Karolína Kokešová Super.cz

Vítězka světové soutěže krásy přišla o vlasy. Tak dlouho je přepalovala, až je musela ostříhat

Modelka Karolína Kokešová (26) předala nedávno korunku krásy své nástupkyni na světové soutěži Miss Global. Díky kralování získala spoustu zakázek i zkušeností, ale o jednu věc přišla. A to o své krásné husté vlasy.

Neustálé kulmování, příčesy a husté culíky si vybraly svoji daň. "Vlasy to odnesly hodně. Hlavně kvůli roku, co jsem byla vítězkou světové soutěže krásy. Třikrát denně mi předělávali vlasy, kulmovali, dělali příčesy, vlasy byly také od soli z moře. Vlasy pak víc padaly, protože byly zatěžovány. Z vysokých culíků člověka navíc bolí hlava," vysvětlila Super.cz Karolína, která proto vlasy musela výrazně zkrátit.

Nejdéle panující královna krásy už brzy přijde o svou korunku. Tyhle sexy modely zkoušela na velké finále

"Nosit umělé vlasy byla jedna z povinností, to jsem ráda, že už nemusím. Snažím se je teď co nejméně zatěžovat, když nemusím. Pomohlo mi se hodně ostříhat. A když je potřeba mít vlasy upravené, vlnité, používám produkty, která výrazně méně vlasy zatěžují," dodala Karolína, která si nyní užívá, že už nemusí coby vítězka světové soutěže krásy cestovat a chce být hlavně doma v Česku.

"Je nová vítězka, já jsem ráda, že mám volno a soustředím se na mojí práci, modeling, moderování, do budoucna bych se tomu ráda věnovala. A také jsem ráda, že jsem doma s přítelem Davidem," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků