Viktor Dyk

Viktor Dyk Profimedia.cz

Zpěvák Viktor Dyk je čerstvě po padesátce dvojnásobným dědečkem. Vnučky si hýčká

Viktor Dyk je čerstvě po padesátce už dvojnásobným dědou. Není se čemu divit. Dceru Veroniku měl už v devatenácti letech, jeho první vnučka Nelinka v lednu oslaví už čtvrté narozeniny a v květnu se mu narodila druhá vnučka Elenka.

Zpěvák Viktor Dyk se exkluzivně pochlubil vnučkou: Jsem rád, že jsem se Nelinky vůbec dožil

Jak přiznal Super.cz, nemůže být pyšnější. „Ony bydlí za Prahou, mám teď hodně práce, ale naštěstí se vídáme minimálně jednou měsíčně. Jsem nadšený, že mám dvě vnučky. Jsem úplně mega rád. Snažím se být i jako můj děda, který bohužel odešel, když mu bylo 67 let. Moc jsem ho miloval. Tak se snažím, aby mě holky měly také tak rády jako já svého dědu.“

Gratulujeme! Zpěvák Viktor Dyk se před padesátkou stal dědečkem

S muzikantem jsme si povídali na křtu nového klipu dívčí skupiny Red Zone, kam zpěvák dorazil. Dále nám také prozradil, že se nemůže dočkat, až jeho vnučky povyrostou, protože s nimi má jasný plán do budoucna. „Teď zatím mohu jen pochovat, přinést dárečky, vyvenčit, ale moc se těším, až je budu brát na koncerty, muzikály, ale to až budou větší. Chci v nich budovat muzikálnost, kterou věřím, že podědily. Navíc jako chlap své vnučky rozmazluji,“ smál se Viktor Dyk. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků