Meadow při obědě s manželem neudržela slzy a musela odejít.

Meadow při obědě s manželem neudržela slzy a musela odejít. Profimedia.cz

Co se mohlo stát? Dcera Paula Walkera Meadow propukla v neutišitelný pláč v restauraci s manželem

Před pár dny oslavili Meadow Walker a Louis Thornton-Allan první výročí svatby, s čímž se dcera zesnulého herce Paula Walkera pochlubila na sociálních sítích. Jejich společné posezení na zahrádce restaurace v New Yorku ale manželskou idylku nepřipomínalo ani vzdáleně.

Třiadvacetiletá modelka si s manželem dávala oběd v restauraci a povídali si. Meadow působila velmi vážně a najednou se jí do očí začaly hrnout slzy, snažila se je sice zadržet, ale to se nakonec nepodařilo. Krátce na to se zvedla od stolu a odešla. Emoce ji natolik zmohly, že propukla v pláč přímo na ulici. Za restaurací se posadila na chodník, utírala si potoky slz do mikiny, ale snažila se uklidnit.

Z dcery (23) tragicky zesnulé hvězdy Rychle a zběsile vyrostla kráska, která je po uši zamilovaná do svého muže

Na jediné dítě hollywoodského herce Paula Walkera, který v roce 2013 v pouhých čtyřiceti letech tragicky zemřel při autonehodě, byl opravdu smutný pohled. Meadow se snažila kočírovat své emoce, a když se jí to aspoň trochu povedlo, vrátila se zpět ke stolu.

Dcera Paula Walkera (✝40) slaví po svatbě další úspěchy. Je to dva roky, co jí úspěšně odstranili tumor

Ještě v neděli přitom Meadow popřála svému muži krásné výročí, když ke společné fotografii připsala zamilované vyznání: „Šťastné výročí, má lásko! Je to už rok, co jsme se vzali.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků