Agáta Hanychová

Agáta Hanychová Michaela Feuereislová

Agáta Hanychová se pochlubila rostoucím bříškem: Třetí měsíc těhotenství u někoho vypadá jako pátý

Agáta Hanychová (37) se nedávno vrátila z nemocnice, kde byla na kapačkách, a nejen fanoušci se strachovali o její miminko. Influencerka je ve třetím měsíci těhotenství a její tělo „řeklo dost“. Lékaři jí proto nařídili klidový režim. Agáta na jejich radu polevila a častěji doma odpočívá.

„Já teď musím hodně ležet. Myslím, že spousta žen chápe, co mi je, a nemusím to více vysvětlovat. Prostě musím hodně ležet a uvidíme, jak to všechno dopadne, musíme to nechat na přírodě,“ řekla ke svému zdravotnímu stavu.

Eva Burešová vystavila bříško dva měsíce po porodu. A rozhodně se za něj nestydí!

Agátě je nyní lépe, a tak fanouškům ukázala, jak už má velké těhotenské bříško. Inspirovala ji k tomu zpěvačka a herečka Eva Burešová, jež ukázala svůj „pupek“ po porodu.

Agáta otevřeně promluvila o svém stavu: Miminko je v pořádku, budu se modlit, aby to dobře dopadlo

„Skvělý nápad, fotky po porodu dohledám, ale třetí měsíc těhotenství u některých vypadá jako pátý,“ ukázala u sebe Agáta, jež tak stejně jako Burešová chtěla poukázat na to, že ne každá žena má v těhotenství nebo krátce po porodu jen malé bříško.

Agáta bříško ani váhu v požehnaném stavu rozhodně neřeší a dopřává svému tělu vše, o co si říká. Dietami se ostatně může trápit až potom. Pokud bude samozřejmě chtít. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků