Amy Kupps

Amy Kupps Profimedia.cz

Modelka chce dražit své tělo k oplodnění: Mám krásné geny, chci masově rodit děti cizím mužům, říká

Bývalá učitelka a dnes již modelka sociálních sítí Amy Kupps (33) opět budí pozornost. Těhotná brunetka se nechala slyšet, že po porodu hodlá dražit své tělo k oplodnění, aby požehnala svět svými „krásnými geny“.

Amy tvrdí, že ji díky pěknému vzhledu už mnoho mužů oslovilo za účelem zplodit s ní dítě, chtěla by tedy masově produkovat potomstvo, protože si myslí, že na světě bude líp, když „po něm budou chodit krásní lidé“.

Ráda by měla až 25 dětí s různými muži. „Chci se stát náhradní matkou a produkovat krásná miminka. Není nic takového jako ošklivé dítě, ale existují oškliví dospělí,“ sdělila americkým médiím rodačka ze Severní Karolíny.

Američanka (32) spí se zadanými muži: Jejich partnerky si za nevěru mohou samy, tvrdí

Svou dělohu plánuje dražit a zájemci s nejvyšší nabídkou ji pak poskytne pro zplození potomka. „Chci odnosit hodně dětí, ale ne víc než 25. To je můj limit. Až vyrostou, budou mít samy krásné děti a cyklus bude pokračovat,“ míní.

Modelka pevně věří, že nezáleží na vzhledu otce a že její geny jsou dostatečně silné. „Určitě jim předám své krásné oči, vlasy, ostré rysy v obličeji, rychlý metabolismus a inteligenci,“ je přesvědčená.

„Kdyby o sebe lidé víc pečovali, cvičili, jedli zdravě, nebyli by tolik ve stresu. Měli by větší sebevědomí, našli by si partnery a dělali lepší životní rozhodnutí,“ dodala Amy, která čeká prvního potomka se svým bývalým studentem, s nímž otěhotněla náhodně po proflámované noci.

Modelka (23) chce dražit své panenství, aby na ni máma byla pyšná

Není to poprvé, co modelka budí pozornost svými vyhraněnými názory. Už dříve upoutala tvrzením, že spí záměrně s ženatými nebo zadanými muži. A také zastává názor, že si za nevěru jejich partnerky mohou samy. Nezbývá než popřát Amy, a především jejím budoucím potomkům, mnoho štěstí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků