Iveta Bartošová v SuperStar

Iveta Bartošová v SuperStar Foto: archiv TV Nova

To byla zas ostuda. Zmatená Iveta Bartošová se zesměšnila v SuperStar

Zmatek, zmar, ostuda. Taková slova napadla většinu diváků včerejšího přímého přenosu SuperStar. Během něj na playback zazpívala Iveta Bartošová (✝48). A i když tvrdí, že byla nachlazená a má ledvinovou koliku, zdálo se, že jí asi na hlavu spadlo něco hodně těžkého!

Nejenže otevírala ústa ve chvíli, kdy podle playbacku neměla zpívat, navíc její taneční kreace připomínaly projevy uťápnutého orangutana. Korunu všemu nasadila zmateným povídáním s moderátorem soutěže .

„Je to úžasný pocit zpívat pro tolik diváků, kteří jsou tady na kameře," prohlásila na mikrofon nepochopitelně, aby pak rozesmála celý sál, když ani napotřetí nebyla schopná odpovědět Marešovi na primitivní otázku. A to chtěl vědět jen to, co by poradila soutěžícím do budoucna...

A zatímco národ se bavil (přenos sledovalo 1,216 milionu diváků), manažer Ivety byl s jejím vystoupením spokojený. "Její zdravotní stav ještě nebyl stoprocentní. Naživo by asi píseň neudýchala, takže jsme playback přivítali. V rámci možností to dopadlo dobře," tvrdí Richard Dušák. Diváci ani porota, která na Ivetino vystoupení reagovala jako jeden muž obličeji plnými neskonalého děsu, by s ním ale asi nesouhlasili. I tak ale Bartošovou na pokraji nervového zhroucení radši netrápili a ušetřili ji zdrcující kritice.

Iveta má za sebou další televizní vystoupení, kterým výborně všechny pobavila. Možná by se mohla místo zpěvem začít živit jako komik... 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků